YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

2 Mart 2022 Çarşamba

     Derneğimizin 2019 – 2020 - 2021 yıllarına ait Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

     Toplantıda açılış konuşması Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SEÇER yaptı. Konuşmasında genel kurula iştiraklerinden dolayı üyelere teşekkür eden Mehmet SEÇER; “ Birlik ve beraberlik duygusuyla çıktığımız bu hayırlı yolda, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” düsturunu yaşatmak ve bu bilinçle hayatını şekillendiren nesiller bırakmak için çalışmaktayız. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor, Olağan Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.”

     Başkan Seçer’ in konuşmasının ardından divan kurulu seçimi yapılarak diğer gündem maddelerine geçildi. Divan başkanlığını Prof. Dr. Zekeriya MIZIRAK’ ın yaptığı toplantıda derneğin 2019 – 2020 - 2021 yıllarına ait yönetim kurulu ve denetim kurulu raporları, ayrıca bilançonun okunarak müzakere ve ibrası gerçekleşti.

     Yönetim kurulu genel sekreteri Hüseyin AYBİLEK; derneğin yurt içi ve yurt dışı çalışmaları hakkında genel kurulu bilgilendirdikten sonra yapılan seçimlerde Yönetim Kuruluna; Mehmet SEÇER, Mevlüt YILDIRIM, Hüseyin AYBİLEK, İbrahim ORTAKARA ve Erdoğan İNLİDERE üyelerden tam destek alarak yeniden seçildiler.

     Dost Eli Derneği Olağan Genel Kurulu iyi niyet temennilerle sona erdi.

Bu haber 598 kere okundu.