KURBANLARINIZLA BİNLERCE KİŞİNİN BAYRAMI BEREKETLENDİ…

KURBANLARINIZLA BİNLERCE KİŞİNİN BAYRAMI BEREKETLENDİ…

9 Temmuz 2022 Cumartesi

     Dost Eli Derneği geride bıraktığımız Kurban Bayramı’nda Konya başta olmak üzere 15 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirerek binlerce kişinin bayram sevincine ortak oldu.

     Yurt dışında yapılan kurban organizasyonunun tamamlanması ve çalışmalarda görev alan ekiplerin Konya’ya dönmesinin ardından bir açıklama yapan Dost Eli Derneği Yön. Kur. Başkanı Mehmet Seçer; “Derneğimiz bu yıl Kurban Bayramı’nda Konya merkezi başta olmak üzere 15 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirdi. Dernek olarak yaptığımız tüm hayırlı çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan bağışçılarınızdan gelen kurbanlar önceden tarafımızdan araştırması yapılan ve ihtiyaç durumu belirlenmiş bölgelerde kesilerek binlerce insanın bayram sevincini bereketlendirdi” dedi.

     Mehmet Seçer; “Nijer’den Afganistan’a, Çad’dan Bangladeş’e kadar birçok ülkede Dost Eli Derneği görevlileri ve gönüllülerinin büyük bir titizlikle gerçekleştirdikleri kurban kesimleriyle dağıtılan etlerin yoksulluğun ve çaresizliğin ağır imtihanında olan binlerce kişinin hayat mücadelesinde yeni umutlara vesile olduğunu belirtti.

     Ayrıca Başkan Mehmet SEÇER “Kurban Bayramı’nda yaptıkları bağışlarla bizlerle birlikte olan, kurbanlarını ihtiyaç sahibi, mağdur, kimsesiz kardeşleriyle paylaşan tüm bağışçılarımıza Dost Eli Derneği olarak teşekkür ediyoruz dedi.

Bu haber 829 kere okundu.