RAMAZAN AYININ BEREKETİYLE BİNLERCE İNSANA ULAŞILDI

RAMAZAN AYININ BEREKETİYLE BİNLERCE İNSANA ULAŞILDI

19 Haziran 2018 Salı

     Dost Eli Derneği Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği çalışmalarla yurt içi ve yurt dışında birçok ihtiyaç sahibi aileye ulaştı.

     Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Dost Eli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SEÇER; “ Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı süresince gönüllülerimiz ve bağışçılarımızla el ele verip yoksul, mazlum ve mağdur binlerce kardeşimizin yanında olduk.  Ümmet birliği ve şuuruyla farklı coğrafyaların yoksul, mazlum ve yetimleriyle kucaklaştık.

     Konya’nın farklı mahallelerinde bulunan yetimi bol evlerde, ilerlemiş yaşlarıyla yalnızlığın hüznünü gizlemeye çalışan büyüklerimizin ve çeşitli hastalıklarla imtihan edilen kardeşlerimizin yanında olduk. Ramazan ayı süresince kimi zaman bir iftar sofrasıyla, kimi zaman yetim kalmışların tebessüm dolu bakışlarıyla, kimi zaman da çocukların bayramlık kıyafet heyecanıyla ortaya çıkan manevi paylaşımlara şahitlik ettik. Göz yaşlarıyla birlikte gönülden dillere dökülen dualara amin dedik ve her gün bizleri birbirimize kardeş kılan Rabbimize şükrettik ” dedi.

     Ramazan ayının bereketiyle binlerce insana ulaşıldığını ifade eden Başkan M.SEÇER; Ramazan ayı boyunca maddi ve manevi destekleri ile kendilerini yalnız bırakmayan, paylaşmak için uzanan ellerin sahibi tüm bağışçılara gönülden teşekkür ettiklerini söyledi.

Bu haber 767 kere okundu.