OKULUMDA YANIMDA OLURMUSUN ÇALIŞMASI İLE YÜZLER GÜLÜYOR…

OKULUMDA YANIMDA OLURMUSUN ÇALIŞMASI İLE YÜZLER GÜLÜYOR…

16 Eylül 2019 Pazartesi

     Dost Eli Derneği gerçekleştirdiği kırtasiye yardımları ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyorHİZMET . Dernek 2019- 2020 eğitim öğretim yılı içerisinde eğitimini devam ettirecek olan 3.000 ilk ve ortaokul öğrencisinin kırtasiye ihtiyacını gideriyor.

     Birçok yoksunluk içerisinde eğitim öğretim hayatını devam ettirmeye çalışan çocukların yanında olmaya çalışan Dost Eli;  Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği “OKULUM DA YANIMDA OLUR MUSUN ?”  isimli projenin 4. yılında çalışmalarına devam ediyor.

     09 / 20 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan proje ile Konya’nın ilçelerinde eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencileri Dost Eli Derneği merkezine gelmeye başladı… Öğrencilere kırtasiye ihtiyaçlarının yanısıra;  giyim, ayakkabı,  kitap ve çeşitli hediyeler veriliyor. Öğrencilere yapılan yemek ikramının ardından düzenlenen gezi programı ile güzel bir gün geçirmeleri sağlanıyor.

     Geleceğimizin mimarı olarak gördüğümüz çocuklarımız için yapılan bu özel çalışmaya destek veren tüm hayırseverlerin yanısıra idari amirlere, öğretmen ve görevlilere ayrıca öğrencilere birebir ilgilenen gönüllülere sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bu haber 182 kere okundu.