MİLLETVEKİLİ SORGUN VE BAŞKAN PEKYATIRMACI’DAN DOST ELİNE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ SORGUN VE BAŞKAN PEKYATIRMACI’DAN DOST ELİNE ZİYARET

11 Ağustos 2021 Çarşamba

     Ak Parti Konya Milletvekilimiz Ahmet Sorgun ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı beraberindeki bir heyetle birlikte derneğimizi ziyaret etti.

     Milletvekili Ahmet Sorgun ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Derneğin Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşerek derneğin yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Yapılan ziyarette Ahmet SORGUN; “Bizler yıllardan beri Dost Eli Derneğinin gerçekleştirdiği faaliyetleri takip ediyor ve özellikle Konya merkezinden başlayarak ilçe ve köylere ayrıca yurt dışında birçok ülkeye ulaştırdığı yardımlarla gönül köprüleri kurduğunu memnuniyetle gözlemliyoruz. Bir sivil toplum kuruluşu olarak önem arzeden alanlarda uyguladığı projelerle dikkat çeken hizmetler veren Dost Eli, öyle ümit ediyoruz ki bundan sonrada örnek temsil edecek yeni hizmetlerle başarılarına yenilerini ekleyecektir” dedi.

     Derneğin çalışmaları ile ilgili takdir ve beğenilerini ifade eden Selçuklu Belediyesi Başkanı Ahmet PEKYATIRMACI ise; özellikle derneğin yürüttüğü örnek dikkatle takip ettiklerini ve destek vermekten mutlu olduklarını ifade etti.

     Samimi duygu ve düşüncelerin dile getirildiği bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Dost Eli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SEÇER ise; yardımlaşma ve dayanışma ruhunu ayakta tutmak için ihtiyaç sahibi mazlum ve yoksulların yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu haber 421 kere okundu.