KURBANLARINIZLA 40 BİN İNSANIN BAYRAMI BEREKETLENDİ…

KURBANLARINIZLA 40 BİN İNSANIN BAYRAMI BEREKETLENDİ…

3 Eylül 2018 Pazartesi

     Dost Eli Derneği geride bıraktığımız Kurban Bayramında Konya merkezi ve ilçeleri başta olmak üzere 22 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirerek binlerce kişinin bayram sevincine ortak oldu.

     Yurt dışında yapılan kurban organizasyonunun tamamlanması ve çalışmalarda görev alan ekiplerin Konya’ya dönmesinin ardından bir açıklama yapan Dost Eli Derneği Yön. Kur. Başkanı Mehmet Seçer; “ Derneğimiz bu yıl kurban bayramında Konya’nın ilçeleri başta olmak üzere 22 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirdi. Dernek olarak yaptığımız tüm hayırlı çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan bağışçılarınızdan gelen kurbanlar önceden tarafımızdan araştırması yapılan ve ihtiyaç durumu belirlenmiş bölgelerde kesilerek binlerce insanın bayram sevincini bereketlendirdi” dedi.

     Mehmet Seçer; “Filistin’den Makedonya’ya, Nijer’den Arakan’a kadar birçok ülkede başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere Dost Eli görevlilerinin büyük bir titizlikle gerçekleştirdikleri kurban kesimleriyle dağıtılan etlerin yoksulluğun ve çaresizliğin ağır imtihanında olan binlerce kişinin hayat mücadelesinde yeni umutlara vesile olduğunu belirtti.

     Ayrıca Başkan Mehmet SEÇER “  Kurban bayramında yaptıkları bağışlarla bizlerle birlikte olan, kurbanlarını ihtiyaç sahibi, mağdur, kimsesiz kardeşleriyle paylaşan tüm bağışçılarımıza Dost Eli Derneği olarak teşekkür ediyoruz dedi.

 

Bu haber 704 kere okundu.