EMANETİNİZ OLAN KURBANLARLA 17 ÜLKEYE BEREKETİ TAŞIDIK

EMANETİNİZ OLAN KURBANLARLA 17 ÜLKEYE BEREKETİ TAŞIDIK

4 Temmuz 2023 Salı

     Dost Eli Derneği geride bıraktığımız Kurban Bayramında Konya başta olmak üzere17 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirerek binlerce kişinin bayram sevincine ortak oldu.

     Yurt dışında yapılan kurban organizasyonunun tamamlanması ve çalışmalarda görev alan ekiplerin Konya’ya dönmesinin ardından bir açıklama yapan Dost Eli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SEÇER; “Derneğimiz bu yıl Kurban Bayramı’nda yurt içinde Konya merkez ve deprem bölgesi başta olmak üzere17 ülkede kurban kesimleri gerçekleştirdi. Dernek olarak yaptığımız tüm hayırlı çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan bağışçılarınızdan gelen kurbanlar önceden tarafımızdan araştırması yapılan ve ihtiyaç durumu belirlenmiş bölgelerde kesilerek binlerce insanın bayram sevincini bereketlendirdi” dedi.

     Mehmet Seçer; “Nijer’den Filistin’e, Çad’dan Bosna Hersek’e kadar birçok ülkede Dost Eli Derneği görevlileri ve gönüllülerinin büyük bir titizlikle gerçekleştirdikleri kurban kesimleriyle dağıtılan etlerin yoksulluğun ve çaresizliğin ağır imtihanında olan binlerce kişinin hayat mücadelesinde yeni umutlara vesile olduğunu belirtti.

     Ayrıca Başkan Mehmet SEÇER “  Kurban bayramında yaptıkları bağışlarla bizlerle birlikte olan, kurbanlarını ihtiyaç sahibi, mağdur, kimsesiz kardeşleriyle paylaşan tüm bağışçılarımıza Dost Eli Derneği olarak teşekkür ediyoruz dedi.

Bu haber 132 kere okundu.