ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜME ORTAK OLALIM

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜME ORTAK OLALIM

1 Eylül 2022 Perşembe

     Her eğitim öğretim yılı başında olduğu gibi bu yılda Dost Eli Derneği olarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştireceğimiz “OKULUM DA YANIMDA OLUR MUSUN ?”  isimli proje çalışmamızla binlerce öğrenciye ulaşmak için hazırlıklarımız başladı.

     Derneğimiz her eğitim öğretim yılı başında gerçekleştirdiği kırtasiye yardımları ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyorHİZMET . 2022 -2023 eğitim öğretim yılı içerisinde eğitimini devam ettirecek olan ilk ve ortaokul öğrencisinin kırtasiye ihtiyacını giderecek.

     Her yıl gerçekleştirilen eğitime destek amaçlı projemizle bu yıl; Konya merkez ilçeleri ve merkeze bağlı 21 ilçede eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye malzemeleri, kıyafet çeşitli hediyeler verilecek. 

     Geleceğimizin mimarı olarak gördüğümüz çocuklarımız için yapılan bu özel çalışmayla Çocukların hayallerini renklendirebilirsiniz. Her bir çocuk için Kırtasiye yardım bedeli 300 TL .

     Sağlayacağı destekle çocuklarımızın yüzündeki tebessüme ortak olmak isteyen tüm hayırseverlere şimdiden sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bu haber 150 kere okundu.